Sąlygos ir taisyklės

Sąlygos ir taisyklės

1. Įmonė ir e-parduotuvė

1.1. BALTIC KAMPOS, UAB (įmonės kodas 123769927) (toliau – Pardavėjas) viena iš verslo dalių yra elektroninė parduotuvė, kurios el. adresas yra kuklacosmetics.lt

2. Bendrosios nuostatos:

2.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“), yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybės, asmens duomenų apsauga bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu https://kuklacosmetics.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau e-parduotuvė) susijusios nuostatos.

2.2. Jei Pirkėjas nori tęsti registraciją arba užsakymą, privalo susipažinti su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis. Tik patvirtinus jas bus tęsiama registracija arba užsakymas.

2.3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas iš e-parduotuvėje esančių prekių suformuoja prekių krepšelį ir paspaudžia nuorodą „APMOKĖTI“.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai:

3.1. Pirkėjas gali pirkti prekes tik šios e-parduotuvės nustatyta tvarka ir įsipareigoja laikytis šių sąlygų ir taisyklių, bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

3.2. Pirkėjas privalo už prekes sumokėti sutartą sumą bei priimti ja šių taisyklių nustatyta tvarka.

3.3. Pasikeitus pirkėjo registracijos formoje pateiktiems duomenims, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

3.4. Pirkėjas negali perduoti tretiesiems asmenis savo prisijungimo prie paskyros duomenų.

3.5. Paskyros prisijungimo duomenų praradimo atveju, pirkėjas privalo nedelsiant pranešti raštu el.paštu: comsetics@kukla.lt

3.6. Pirkti e-parduotuvėje turi teisę

3.7. veiksnūs fiziniai asmenys;

3.8. nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

3.9. juridiniai asmenys.

4. Užsakymo pateikimas:

4.1. Pirkėjas e-parduotuvėje gali pirkti 24/7.

4.2. Pirkėjas pirkdamas e-parduotuvėje formuoją pirkinių krepšelį iš e-parduotuvėje publikuojamų prekių.

4.3. Toliau pirkėjas paspaudęs “APMOKĖTI” patvirtina, kad susipažino su “Privatumo politika”, Pirkimo – Pardavimo “Sąlygomis ir taisyklėmis“, ir su jomis sutinka.

4.4. Puslapyje „Jūsų užsakymas“ pirkėjas paspaudęs “APMOKĖTI“ patvirtina, kad susipažino ir sutinka su bendra prekių suma (įskaitant mokesčius, pristatymo išlaidomis ir pan. jei tokių yra) tik nuo to momento sudaroma ir įsigalioja nuotolinė pirkimo – pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Pirkėjo.

5. Užsakymo apmokėjimas:

5.1. Pirkėjas gali pasirinkti šiuos saugius išankstinio apmokėjimo būdus:

5.2. Atsiskaityti naudojantis banko kortelėmis arba SWED, SEB, LUMINOR banklink bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

5.3. Jei pasirinkote mokėti įprastu bankiniu pavedimu, jį galite atlikti pagal instrukciją:

5.3.1. Nurodant Įmonės pavadinimą: Baltic Kampos, UAB, Įmonės kodą: 123769927, Sąskaitos numerį: LT857044060008255305 (AB SEB bankas). SVARBU: Atliekant pavedimą, reikia įrašyti užsakymo numerį į mokėjimo paskirties laukelį.

5.4. Prekes galite įsigyti ir telefonu iš anksto sutarus prekių apmokėjimo ir atsiėmimo ar pristatymo būdą.

5.5. Atsiskaitymai galimi euro valiuta.

5.6. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą nedelsiant nuo užsakymo patvirtinimo momento. Siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes.

6. Kainos ir prekių aprašymas:

6.1. Prekių kainos e-parduotuvėje ir pirkinių krepšelyje nurodomos eurais su PVM. BALTIC KAMPOS, UAB pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams, taip pat tais atvejais, kai gamintojas / tiekėjas keičia prekių kainodarą.

6.2. Prekių nuotraukose pavaizduoti prekių kiekiai ne visada susiję su prekės kaina – prekių gali būti pavaizduota daugiau nei vieno vieneto kaina.

6.3. Matavimo vienetai nurodyti prekės aprašyme.

6.4. Prekių spalva, priklausomai nuo Pirkėjo naudojamo monitoriaus, gali nežymiai skirtis.

7. Prekių pristatymas:

7.1. Pardavėjas prekes pristato pagal Pirkėjo pasirinktą būdą užsakymo patvirtinimo metu.

7.2. Pirkėjas privalo nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą, jei reikia,- nurodyti papildomą svarbią informaciją susijusią su pristatymu.

7.3. Prekes Pirkėjas privalo priimti pats. Kitu atveju jis negali reikšti pretenzijų Pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

7.4. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms ir negalėdamas Pirkėjui pristatyti prekių Pirkėjo pasirinktu būdu įsipareigoja be išankstinio susitarimo prekes pristatyti pats arba išsiųsti prekes analogišku prekių pristatymo būdu pasinaudodamas kitos įmonės teikiamomis siuntų siuntimo paslaugomis.

7.5. Prekių pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo: kurjeris arba paštomatas.

7.6. Jeigu Pirkėjas pasirinko prekes, kurių tuo metu dėl tam tikrų priežasčių nėra e-parduotuvėje, sandėlyje arba jos yra užsakomosios, Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su pirkėju ir atskiru sutarimu nustatyti prekių pristatymo terminą.

7.7. Jeigu Pirkėjas siuntą gauna pažeistoje pakuotėje jis gali siuntos nepriimti ir apie tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jeigu Pirkėjas siuntą priima be pastabų važtaraštyje, laikoma, kad siunta pristatyta geros būklės.

7.8. Jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas kiekis ar komplektacija, Pirkėjas privalo Pardavėją informuoti nedelsdamas el. paštu ir kartu pridėti siuntinio bei siuntinio turinio (prekių) nuotraukas.

7.9. Daugiau informacijos apie prekių pristatymą rasite skiltyje >> Pristatymo informacija <<

8. Prekių grąžinimas ir grąžinamosios išmokos:

8.1. Pirkėjui nusprendus atsisakyti tinkamos kokybės prekių, privalo apie tai raštu informuoti Pardavėją nedelsdamas ir nevėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų. Prie prašymo turi būti pridėtas pirkimo dokumentas (pvz. sąskaita faktūra arba kasos kvitas). Kai kurios prekės gali būti grąžintos tik su Pardavėjo sutikimu. nuo pranešimo apie sutarties nutraukimą dienos, Pirkėjas privalo prekės grąžinti Pardavėjui ir prisiimti visas siuntimo ir pristatymo išlaidas.

8.2. Prekės turi būti grąžintos nenaudotos, iš esmės nepakeitusios jų išvaizdos ir toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė privalo būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

8.3. Pirkėjui grąžinant nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja ją pakeisti analogiška preke arba kita tokios pačios vertės preke. Tuo atveju, kai Pardavėjas analogiškos prekės neturi ir Pirkėjas nesutinka laukti, kol prekė bus pristatyta iš tiekėjo, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus.

8.4. Pirkėjas negali grąžinti kokybiškų prekių ir atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties pagal Lietuvos respublikos galiojančius įstatymus ir teisės aktus.

9. Skundų nagrinėjimo tvarka

9.1. Pirkėjas manantis, kad buvo pažeistos jo teisės turėtų raštu kreiptis į Pardavėją ir pagrįstai nurodyti priežastis. Negavus iš Pardavėjo atsakymo per 14 dienų, arba gavus bet netinkantį Pirkėjui atsakymą, Pirkėjas prašymą/skundą dėl e-parduotuvėje įsigytų prekių gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (www.vvtat.lt), kreiptis į Europos vartotojų centrą (www.ecc.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje (ec.europa.eu/odr/)

10. Asmens duomenys:

10.1. Pardavėjo Privatumo Politika nustato, kaip bus naudojama Pirkėjo informacija. Daugiau informacijos apie tai rasite skiltyje >> Privatumo politika << .

11. Intelektinė nuosavybė ir turinys:

11.1. Bet kokios informacijos ar turinio e-parduotuvėje kopijavimas be raštiško Pardavėjo sutikimo yra draudžiamas.

12. Nuorodos į Pardavėjo puslapį:

12.1. Nuorodas į kuklacosmetics.lt e-parduotuvės puslapį gali būti naudojamos tik ne komerciniais tikslais.

12.2. Taip pat nuorodos gali būti naudojamos tik sąžiningai ir nekenkianti Pardavėjo reputacijai.

12.3. Neteisėtas nuorodų naudojimas yra draudžiamas (pvz. apsimetant Pardavėju).

13. Rinkodara ir informacijos siuntimas:

13.1. Pardavėjas e-parduotuvėje gali organizuoti įvairias rinkodaros kampanijas (pvz. produktų kainų akcijos, nuolaidų kodai ir t.t.) ir teikti išskirtinius pasiūlymus Pirkėjams.

13.2. Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai keisti rinkodaros kampanijų taisykles, sąlygas arba jas panaikinti. Pakeitimai ir panaikinimai įsigalioja nuo jų pakeitimo ar panaikinimo momento.

13.3. Pirkėjas visus pranešimus siunčia e-parduotuvėje nurodytais kontaktais.

13.4. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

13.5. Pirkėjo duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik sutikus pačiam pirkėjui.

13.6. Pirkėjas sutinka gauti kvietimus įvertinti savo užsakytas prekes elektroniniu paštu. Šie kvietimai gali būti siunčiami po to, kai užsakymas yra sėkmingai įvykdytas ir pristatytas.

14. Baigiamosios nuostatos:

14.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

14.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

14.3. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, pataisyti ar papildyti šias Sąlygas ir Taisykles. Apie pakeitimus, pataisymus ar papildymus Pardavėjas skelbia e-parduotuvėje.

Pasirinkite norimus rodyti laukus. Kiti bus paslėpti. Vilkite, kad pakeistumėte tvarką.
  • Paveikslėlis
  • SKU
  • Vertinimas
  • Kaina
  • Atsargos
  • Aprašymas
  • Svoris
  • Dimensijos
  • Papildoma informacija
  • Į krepšelį
Click outside to hide the comparison bar
Palyginti